FACT

Custom made & fully tested

FACT is een next generation High Density ODF-systeem (Optical Distribution Frames) door Commscope gelanceerd in 2015. Optical Distribution Frames zijn er in allerlei uitvoeringen en worden gebruikt om glasvezels met elkaar te verbinden, patchen en managen. Zij vormen de basis van het passieve netwerkmanagement waarbij de mate van manipulatie, densiteit en bescherming bepalend is voor het type oplossing. Infraconcepts levert FACT ODF-systemen op maat volgens uw specificaties.

Toepassingsgebied

FACT is beschikbaar in 2 basis uitvoeringen, Standard & Compact. In combinatie met het FIST-GR3 racksysteem is FACT uitermate geschikt voor glasvezelnetwerken waarin veel manipulaties plaats vinden zoals datacenters (Meet Me Rooms, Fiber Entry Rooms), telecom operators en carriers. De modules in het FACT-systeem ondersteunen de functies las/las, las/patch of patch/patch. De modules worden pre-fibered aangeleverd, hetgeen betekent dat alle cruciale componenten zoals vezels en adapters in een cleanroom zijn geïnstalleerd conform de hoogste kwaliteitsnormen. Uiteindelijk zijn dit de essentiële componenten die de kwaliteit van het glasvezelnetwerk bepalen.

U bepaalt

  • FACT Standard & Compact (ETSI & 19 inch montage).
  • FACT basis module 1FCE / 4 elementen in 3U 96 fibers.
  • Las/las module, patch/patch module, las/patch module of splitter module.
  • Patchcords, uniboot cords, interfacility & breakout assemblies.
  • Diverse connector/adapter types (SC/PC, SC/APC, E2000/APC, LC/PC, LC/APC).
  • Single mode (Grade B of C conform IEC normering), Multi mode OM3/OM4.
  • FACT is een compleet deelbaar systeem.
  • Kabelfixatie voor verschillende kabeltypen separaat van FACT-module te installeren.

Uw voordelen

  • Easy: Eenvoudige installatie, kabelfixatie los van module.
  • Fast: Lichtgewicht en ‘toolless’ systeem.
  • Clean: Pre-fibered geleverd & goed toegankelijk om te reinigen.
  • Safe: Adapters en connectoren zijn veilig opgeborgen en ‘non-moving fiber’ applicatie tijdens manipulatie, geen verstoring signaal.
  • Scalable: Schaalbaar volgens een ‘pay as you grow’-principe.
  • Accessible: Toegang vanaf voorzijde.
  • Handy: Herpatchingen zonder ongecontroleerde lange overlengtes.

Meer info

Datasheet en extra foto’s zijn op aanvraag beschikbaar. Voor meer informatie of advies over FACT van Infraconcepts kunt u te allen tijde contact opnemen met één van onze adviseurs.