Adapters & Attenuators

Connect the dots

Glasvezeladapters (koppelbussen) worden gebruikt om glasvezel patchkabels en pigtails met elkaar verbinden. De adapters zijn van hoge kwaliteit met een 100% keramische ferrule en kunnen per adapter voorzien worden van verschillende attenuators (dempers). Deze optische dempers zwakken het lichtsignaal af tot een gewenst niveau, bijvoorbeeld om het signaalniveau van zender en ontvanger gelijk te stellen. Infraconcepts levert een breed assortiment Single & Multi-Mode koppelbussen en attenuators waarbij kwaliteit en specificatie hoog in het vaandel staan. Zo leveren wij simplex-, duplex-, en quartel-adapters standaard uit voorraad. Wij maken gebruik van hoogwaardige producten van fabrikanten als Corning Cable Systems en CommScope.

Toepassingsgebied

Onze hoogwaardige glasvezeladapters en -attenuators worden toegepast in datacenters, ziekenhuizen, scholen, bedrijven, telecom operatoren, carriers, Rijkswaterstaat, CATV, spoorwegen, LAN-netwerken, Fiber to the Home, Fiber to the Premises en Micro-POP’s. Voor alle glasvezel patchkabels en pigtails heeft Infraconcepts een passende adapter of attenuator.

U bepaalt

  • Diverse soorten single-mode (APC,PC) en multi-mode (OM1, OM2, OM3 of OM4) adapters voor diverse toepassingsgebieden.
  • Adapters voor SC/APC, LC/APC, E2000/APC 8 graden, SC/PC, LC/PC en MU/PC.
  • Attenuators van 1-25 dB leverbaar (LC,ST,SC,FC).
  • Adapters met low loss ook leverbaar met keerklep.
  • Pigtails, patchkabels en glasvezellades zijn tevens leverbaar.

Uw voordelen

  • Fast: Snelle leveringen.
  • Competitive: De beste kwaliteit tegen een scherpe prijs.
  • Flexible: Klantspecifieke oplossingen mogelijk (voor onder andere FTU en High Density ODF’S).
  • Service: Vakkundig advies van ervaren professionals.
  • Quality: 100% keramische ferrule zodat de beste kwaliteit gegarandeerd is.

Meer info

Voor meer informatie of advies over Adapters & Attenuators van Infraconcepts kunt u te allen tijde contact opnemen met één van onze adviseurs.